Regulamin

Regulamin

 1. Pokoje wynajmowane są na osobodoby. Doba rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy się o godzinie 10:00 ostatniego dnia pobytu.
 2. Rezerwacja pobytu odbywa się drogą telefoniczna, bądź elektroniczną. Po ustaleniu terminu z właścicielem należy dokonać przedpłaty w wysokości 30% całej wartości pobytu.
 3. Pozostała część należności za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 4. Klienci zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości Klient ma obowiązek okazać się dokumentem z fotografią (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. z 2001 nr 87 poz.960).
 5. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 7:00.
 6. Sprzątanie pokoju w trakcie pobytu odbywa się samodzielnie przez gości.
 7. Ze względu na komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz przepisy prawne, obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA na terenie całego obiektu.
 8. W obiekcie zabrania się pobytu zwierząt
 9. W obiekcie dostępny jest dla Klientów bezprzewodowy internet WI-FI.
 10. Klient nie może przekazać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
 11. Właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu, a także może żądać natychmiastowego opuszczenia obiektu bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.
 12. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz pieniądze pozostawione w pokojach, a także za utratę lub uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do Klienta.
 13. Klient ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy.
 14. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać grzałek, kuchenek mikrofalowych, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną nie stanowiących stałego wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.
 15. Parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscu wyznaczonym do tego celu. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony.
 16. W obiekcie zabronione jest chodzenie w butach narciarskich. Obuwie należy przechowywać w miejscu do tego przeznaczonym.
 17. Zabronione jest wnoszenie sprzętu narciarskiego, rowerów, itp. do pokoi. Należy przechowywać je w miejscu do tego przeznaczonym.
 18. Po upływie terminu pobytu Klient jest zobowiązany pozostawić otrzymane klucze u właściciela obiektu.
 19. Klient ma do dyspozycji w pełni wyposażony aneks kuchenny, umożliwiający samodzielne przygotowanie posiłków. Po przygotowaniu posiłku w aneksie należy zachować czystość i porządek.